Якщо правильно вибрати матеріал для фасаду приватного будинку, то ви відразу ж вирішуєте естетичну складову — будинок буде виглядати стильно, в цей час будинок буде утеплений і захищений. При цьому будівельний ринок пропонує ціле безліч різних матеріалів, серед яких кожен зможе підібрати оптимальний варіант. У свою чергу наша будівельна компанія, в яку ви можете звернутися, перейшовши за посиланням: https://pmg.kiev.ua/otdelka-fasadov.html, здатна реалізувати найсміливіші задуми з обраного вами матеріалу. Які ж матеріали користуються високим попитом і можуть вам сподобатися?

Природний камінь

Це дійсно найбільш міцний матеріал, який використовується для обробки фасаду, але в цей час і вартість робіт досить висока. Саме за рахунок високої вартості вважається, що будинок з подібною облицюванням — це житло багатого і солідного людини. В цей час подібний матеріал без проблем буде протистояти різним механічним впливам, хімікатів і зможе прослужити надійним захистом вашого будинку протягом багатьох років.

Найміцніший вид природного каменю для облицювання — граніт, а найслабший — вапняк. Досить часто використовують черепашник, який без проблем обробляється і має низьку ціну. Все ж найпопулярніший матеріал — сланець і піщаник.

Клінкерна і облицювальна цегла

Якщо говорити про співвідношення ціни і якості, то саме облицювання за допомогою цегли — оптимальний варіант на території України. В цей час матеріал прекрасно протистоїть різним зовнішнім факторам, що не піддається деформації, а також не змінює колір при сонячних променях.

Залежно від власних уподобань, ви можете отримати повнотіла і пустотіла цегла. Саман має мінімальну вагу і невисокою вартістю, в цей час мінімізується і несуча здатність, тому застосування не актуально для обробки димоходу. В цей час широкий асортимент забарвлень дозволяє кожному підібрати ідеальне рішення для облицювання.

Штукатурка

Це прекрасне рішення для обробки будинку, тому що можна застосовувати в тандемі з різними системами теплової ізоляції. Відмітна особливість штукатурки від інших матеріалів — це високий рівень проникності вологи і різних парів, а також захист від цвілі і грибка. За допомогою штукатурки можна проводити спеціальну декоративну текстуру фасаду.

Сайдинг

Це один з найсучасніших матеріалів для проведення облицювання, який ідеально підходить для заміських будинків. Якщо порівнювати з багатьма аналогами, то це досить дешевий варіант обробки фасаду, який може надійно захистити від зовнішнього середовища і надати будинку сучасний зовнішній вигляд. Залежно від переваг, ви можете вибрати цементний, дерев’яний і вініловий сайдинг.

Незалежно від обраного варіанту, справжні професіонали зможуть провести будівництво будинку і подальшу обробку на вищому рівні!

Оставить комментарий