Кожна людина, яка веде бізнес, знає, що відкриття нового магазину — це завжди великі витрати. Навіть будівництво невеликого магазину може обійтися в досить велику суму. В цей час затягнутися на невизначений час, що буде робити перспективу отримання прибутку від свого магазину туманною перспективою. Якщо ви не хочете затягувати довгий час і почати отримувати гроші якомога швидше, тоді необхідно будівництво магазину під ключ із застосуванням швидкомонтованих технологій.

Процедура зведення модульних магазинів

Відразу необхідно зазначити, що будівництво збірного споруди із застосуванням модульних технологій обійдеться істотно дешевше, ніж будівництво з цегляними стінами і зведенням фундаменту, на які потрібно ще буде отримувати спеціальні дозволи. А ось будівництво з модульними конструкціями не вимагає спеціального дозволу на будівництво, в цей час вартість буде мінімальною. На неї будуть впливати такі фактори:

  • площа споруди;
  • кількість поверхів;
  • складно планування і наявність перегородок;
  • особливість оздоблювальних матеріалів;віддаленість від виробництва металевих конструкцій.

Від цього буде складатися загальна вартість, в цей час зниження процесу сприятимуть легкість транспортування, простота монтажу, відсутність фундаменту і відсутність необхідності наймати велику бригаду робітників.

Гарантія тривалого терміну службиВажлива особливість будівництва швидкомонтованих будівель полягає в тому, що сендвіч-панелі, які використовують під час зведення, адаптовані під специфічний клімат нашої країни, що дозволяє досягти ідеальних експлуатаційних характеристик. Каркас з металевого профілю і екологічно чисті і безпечні сендвіч панелі зможуть прослужити мінімум протягом 25 років. Подібні магазини мають високий рівень енергетичної ефективності, зберігаючи тепловий баланс абсолютно при будь-якій погоді, і забезпечувати ідеальні умови для клієнтів і продавців. Якщо правильно все побудувати і розрахувати, то термін служби може бути ще більше.

Але відразу необхідно відзначити, що подібних характеристик можна буде досягти тільки в тому випадку, якщо будівництво проводитимуть фахівці, які мають багатий досвід роботи. Такі професіонали працюють в компанії «Альфа-проект», які за час своєї роботи вже звели сотні магазинів подібного плану різного розміру і конфігурації. Вам залишається тільки залишити заявку на http://pmg.kiev.ua або зателефонувати до нас.

Оставить комментарий